adana emlak paketi yazilimi - Hazır Emlak Siteleri - 0322 999 88 48

Hazir Emlak Web Sitesi Nedir?

 

Emlak sitesi kurmak isteyen herkese hızlı ve kolay bir şeklide emlak sitesi kurmasını sağlayan profesyonel bir hazır emlak sitesi yazılımı sistemidir.

Hazır emlak yazılımının normal yazılımlardan avantajı; Uzun geliştirme süreçleriyle uğraşmazsınız ve yüksek meblağlar tutan yazılım maliyetini ödemezsiniz. Sadece yıllık seçtiğiniz paket ücretini ödeyerek kullanmaya devam edebilirsiniz.

Dilediğiniz zaman sitenizi yeni bir temaya ücretsiz geçiş yapabilirsiniz. Sitenizi ister yeni bir domain adresine, isterseniz de var olan bir domain adresine kurulum yaptırabilirsiniz.

Sistemlerimiz SEO destekli olarak sürekli geliştirilmekte, günlük olarak yedeklenmekte ve sürekli kontrol altında tutulmaktadır. Dilediğiniz zaman destek ekibimizden destek alabilirsiniz.

Bu sistem ile kurulan emlak sitenizi kolayca yönetebilecek, içeriklerinizi (ilanlar, ilan açıklamaları, özellikleri, Harita üzerindeki konumu, gayrimenkul resimleri, videolar vs.) ekleyip, güncelleyebileceksiniz.

mangotasarim.com ile profesyonel, modern tasarımlı kurumsal emlak sitenizi neredeyse sadece yayın ücreti ödeyerek, inanılmaz fiyatlarla 1 saat içerisinde yayına açabilir ve hemen emlak sitenize ilanlarınızı eklemeye başlayabilirsiniz. Kolay Admin paneli ile ilanlarınızı ve portföyünüzü kolay bir şekilde yönetebilme imkanına sahip olacaksınız.

mangotasarim.com; çok basit bir yönetim(admin) paneline sahiptir. İster kendi kendinize, isterseniz destek ekibimizden destek alarak yönetim panelinize giriş yapıp ilanlarınızı ekleyebilir yada sitenizi yönetebilirsiniz. Emlak sitenizi satın aldıktan sonra Admin Panel ile ilan ve müşteri temsilcisi yönetiminizi kendiniz sağlayabileceksiniz. Paketlerimizi kullandığınız süre içerisinde, her türlü probleminizde, E-Mail, canlı destek veya telefon ile bize ulaşabilir teknik destek alabilirsiniz.

Normal bir Emlak sitesi oluştururken veya emlak scripti düzenlemesi yaparken, tasarım ve yazılım evrelerinin ne kadar uzun sürdüğünü ve bu sürenin uzunluğundan dolayı yüksek maliyetinin olduğunu unutmayalım.

mangotasarim.com sizlere profesyonel tasarımları neredeyse yazılım maliyeti olmadan sadece yayın ücreti fiyatına hizmetinize sunar. .

Yazılım sektörünün herkes tarafından bilinmemesi, maalesef fiyat farklarının çok fazla olduğu bir ortam yaratmıştır. Kısacası emlak sitesi kurmaya karar verdiğiniz zaman, fiyatı fazla olan ürünlerin daha iyi olduğunu düşünmeyin, tüm sistemleri iyice araştırarak kararınızı öyle verin.

Hazır Emlak web tasarım ile Tema Galerisi bölümünden size uygun tasarımı seçtikten sonra, Paket özellikleri sayfamızdan bütçenize uygun paket belirleyip Hemen Siparişinizi verebilirsiniz.