Adana Randevu Sistemi - Mango Tasarım ve Yazılım Sistemleri

Randevu sistemi nedir?

Şirketiniz için basit, esnek ve güçlü rezervasyon yazılımı sunuyoruz

 

Kolayca rezervasyon yapabileceğiniz ve planlayabileceğiniz güçlü bir takvime sahip basit bir araçtır. İşletmenizi programlamayı çok kolaylaştıracak bir dizi harika özellik.

Müşterilerinizi daha iyi tanıyın. Ayrıntılı randevular, ayarlar, yaklaşan randevular ve iletişim bilgileriyle müşteri ilişkilerinizi sürdürün.

SMS ve e-posta yoluyla size planlanan randevuları anında hatırlatır. Tek yapmanız gereken hatırlatıcılardır, böylece müşterilerinize otomatik hatırlatıcılar gönderilir ve daha fazla randevu kaçırılmaz.

Adana Randevu Sistemleri - Randevu Yazılımı
Adana Randevu Sistemleri - Randevu Yazılımı

Online randevu yazılımı

İşiniz ağırlıklı olarak randevulara dayanıyorsa, çevrimiçi randevu yazılımıyla işinizi doğru bir şekilde yapmanız önemlidir. Planlamanızdaki hatalar, hayal kırıklığına uğramış müşterilere, zaman yönetimine ve kar kaybına neden olabilir. Tam bir haftalık takvim, düzgün bir şekilde yönetmek için göz korkutucu bir görev olabilir, ancak düzgün çalışan ve karlı bir işi yürütmek için yapılmalıdır.

İşinizin diğer alanlarına odaklanmaya çalışırken yoğun bir programı yönetmekle zaman kaybediyorsunuz. İkisini dengelemenin daha kolay bir yolu olduğundan emin olabilirsiniz.

Kimler kullanıyor?

  • Kuaför
  • Masaj merkezleri
  • Sağlık klinikleri
  • Danışma merkezleri
  • Güzellik Salonları
Adana Randevu Sistemi