Duyarlı Web Siteleri Nasıl Yapılır (Eğitim Kılavuzu)

Web sitesi olan bir işletmeniz varsa, duyarlı web tasarımı hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Duyarlı web tasarımı yalnızca en yeni tasarım trendi değil, aynı zamanda işinizi büyütmek için de önemlidir.

Duyarlı web tasarımı, web sitenizin ister mobil ister masaüstü olsun, her tür cihazda iyi görünmesini sağlayan şeydir. Mobil cihazların kullanımı arttığından, mobil uyumlu bir web sitesine sahip olmak, müşterileri çekmenin ve onlarla etkileşim kurmanın önemli bir parçasıdır.

Bu dizide, bir dizi duyarlı web tasarımı eğiticisinde duyarlı web tasarımı hakkında bilgi edineceksiniz. İşte keşfedeceğiniz konulardan bazıları:

  • Duyarlı web tasarımının tanımı
  • Duyarlı web tasarımının avantajları
  • Şablonlarla duyarlı web siteleri nasıl oluşturulur?
  • Duyarlı web tasarımı ipuçları ve püf noktaları
  • Duyarlı web tasarımı örnekleri

Duyarlı web tasarımını nasıl kullanacağınızı ve işinize nasıl yardımcı olacağını öğrenmek için neden bugün bu eğitimlerden birine (veya daha fazlasına) bakmıyorsunuz?

Duyarlı bir web sitesi tasarımı kullanmak artık web siteleri oluştururken bir seçenek değildir. Layman’ın terimleriyle, duyarlı bir web sitesi tasarımı , ziyaretçilerinizin içeriği görüntülemek ve etkileşimde bulunmak için hangi cihazı kullanıyor olursa olsun sitenizin iyi görünmesini sağlar.

İnsanların% 80’inden fazlasının bir akıllı telefona sahip olduğunu düşünürsek, web sitenizin duyarlı olmasını sağlamak şarttır.  2016’daki mobil pazarlama istatistiklerine göre , kullanıcıların% 57’si, kötü tasarlanmış bir mobil siteye sahip bir işletmeyi önermeyeceklerini söylüyor ve mobil cihazda bir tür yerel işletme arayan tüketicilerin% 88’i telefonla arama yapıyor veya oraya gidiyor.