Eğitim Platformu Yazılımı - Mango Tasarım ve Yazılım Sistemleri

Eğitim Platformu Yazılımı

Öğrenme Yönetim Sistemi (LMS), esas olarak eğitim amaçlı kullanılan akademik bir yazılımdır. Bu LMS üç panelden oluşur – Yönetici paneli, Fakülte paneli ve Öğrenci paneli. Her kategoriye bağlı olarak bir yönetici sabit komisyon aralığı belirlenebilir. Fakülte bu konuda anlaşabilirse dersleri yükleyecektir. Kursları yükledikten sonra, ağırlıklı olarak öğrenciler bu kursları satın alabilir ve sadece öğrenciler değil, herhangi bir kişi de bu platformdan öğrenebilir.

Eğitim Platformu Yazılımı
Eğitim Platformu Yazılımı

Eğitim Platformu Yazılımı Nedir ?

Öğrenme Yönetim Sistemi (LMS), çevrimiçi bir eğitim platformu oluşturmaya yardımcı olabilecek bir tür çevrimiçi öğrenme yönetim sistemidir. Üstelik bu platformu kullanarak çok yönlü bir eğitim ortamı sağlayabilirsiniz.

Bu yazılım sistemi esas olarak açık kaynaklı bir öğrenme yönetimi betiğidir. esas olarak bir PHP betiğidir. Böylece, onu özelleştirilmiş bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Bir eğitim yazılım sistemi olduğu için farklı eğitim kurumlarında, kuruluşlarında veya bireysel durumlarda kullanabilirsiniz. Yani, tamamen birleştirilmiş bir e-öğrenme paketidir.