Hakkımızda

Mango Ne Yapar

Logo Tasarımları,Reklam Hizmetleri,Dijital Tasarımları
Firmanıza en uygun logo tasarımları yapıyoruz.Biz sadece logo tasarım ve kurumsal kimlik değil, aynı zamanda web tasarım, dijital tasarım, geleneksel basılı broşür, ambalaj ve reklam grafik hizmetleri sağlamaktayız.Logo çalışmalarımız sadece Türkiye ile sınırlı değil, Almanya, Fransa, Belçika gibi birçok şehirde işletme sahibi gurbetçi vatandaşlarımıza hizmet vermekteyiz.

Web tasarım ajansı :Benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır.Bunun için firmanıza uygun tasarımları yapıyoruz

E-Ticaret : Bir e-ticaret veya sanal market sitesinin sağlamlık ve işlevsellikten sonra en önemli tarafı web tasarımıdır. Zira estetik görselliği ve profesyonelliği ile de güven vermek bir e-ticaret sitesinin temel taşıdır.

Google Adwords : dwords reklamları aşağıdaki şekilde gösterilmektedir.

Google Arama motorunda: Sağ tarafta veya en üstte sponsor bağlantı şeklinde.
Arama Ortakları Sayfalarında: Arama sonuçlarının en üstünde
İçerik Ortaklarının sayfalarında: İçerik ortaklarının belirlediği yerlerde görüntülenmektedir.

Google AdWords şunları sunar:

Daha fazla kontrol 
İstediğiniz sonuçları alıncaya kadar reklamlarınızı düzenleyebilir ve bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Çeşitli reklam biçimleri görüntüleyebilir, hatta reklamlarınızda belirli dilleri ve coğrafi konumları hedefleyebilirsiniz.

Ölçülebilir değer 
Minimum harcama şartı veya süre taahhüdü söz konusu değildir. Üstelik, tıklama başı maliyet seçeneğiyle, yalnızca reklamlarınıza tıklanırsa sizden ücret alınır. Bu, bütçenizin her kuruşunun yeni potansiyel müşteriler kazanmak için harcandığı anlamına gelir.

Kurumsal kimlik : Kurumların kendini tanımlama, sunma ve tanıtım stratejilerinin tamamını yönlendiren hizmetler bütünü olarak tanımlanan kurumsal kimlik kavramı Mango web tasarım ajansının partnerleriyle birlikte vermekte olduğu hizmetlerdendir.