Google AdWords Hizmetleri

google-adwords

Dünyanın En Büyük Reklam Panosu: Google Adwords

Hem ülkemizde hem de Dünya genelinde bakıldığında profesyonel hayatın en önde gelen reklam mecrası haline gelen internet dünyasının en büyük oyuncusu pozisyonunda olan Google Adwords yatırım getirisi olarak en yüksek seviyelere ulaşabilmektedir.

Mantık olarak belirlenmiş anahtar kelimelere göre düzenlenen reklamlarda tıklama başına yâda görüntüleme başına maliyet hesaplanmakta, böylece reklam verene fayda sağlama oranı ciddi oranlarda yukarılara çekilmektedir.

WebHome olarak Google Adwords hizmeti konusunda en uygun çözümleri size sunuyor, gerekli düzenlemeler ile minimum masraf ile maksimum fayda kazanmanızı sağlıyoruz.

Firmanızın gereklilikleri doğrultusunda gerekli analizleri yapıyor ve yönlendirmelerde bulunarak doğru kelimelerde doğru yöntemlerle Google Adwords hizmeti almanızı sağlıyor ve bu hizmetlerin tüm alım sürecinin koordinasyonunu eksiksiz olarak yönetiyoruz.

Google Adwords Avantajları

  • Kolay ölçülebilirdir. Kâr – Maliyet – Performans Hesaplanabilir.
  • Ülke, şehir, bölge gibi gösterim ayarlamaları ile yer hedefleme sistemi vardır.
  • Dil hedefleme sistemi sayesinde istediğiniz dilde aramalara göre ayarlanabilir.
  • İstediğiniz gün veya saatte gösterim gibi zaman ayarlamaları yapabilirsiniz.
  • Yıllık, Aylık, Haftalık ve Günlük planlamalar ile bütçenize göre ayarlamalar yapabilir, değiştirebilirsiniz.
  • Sadece hedef kitlenize gösterim yapılmasını sağlayarak verim sağlarsınız.

Web Home Google Adwords Destek Hizmeti

İstediğiniz kullanıcılara, istediğiniz saatlerde, istediğiniz sıklıkta reklamlarınızın görünmesini sağlayan Google Adwords hizmeti ile ilgili tüm gerekli ayarlamaları, planlamaları ve koordinasyonu sizin için sağlayan WebHome, konusunda uzman teknik ekibi ile Google Adwords’teki gelişmeleri sürekli takip ediyor ve sizin için düzenlemeler yaparak maksimum faydaya minimum fiyat ile ulaşmanızı sağlıyor.