E-ticaret adana eticaret firmaları | e ticaret web sitesi şirketleri | e ticaret

 

PRO MANGO1 plus-titleplus perfect-titleper premium-titleprem
B2C B2C / B2B B2C / B2B B2C / B2B
Trafik Trafik Trafik Trafik
5GB Web Alanı 15GB Web Alanı 25GB Web Alanı 50GB Web Alanı
GB SQL GB SQL GB SQL GB SQL
20 Mail Hesabı 80 Mail Hesabı 120 Mail Hesabı 200 Mail Hesabı
128Bit SSL 128Bit SSL 128Bit SSL 128Bit SSL
10.000 20.000 50.000 100.000
Sınırlı Ürün Sınırsız Ürün Sınırsız Ürün Sınırsız Ürün
Gelişmiş Ürün Arama Gelişmiş Ürün Arama Gelişmiş + Filtre Ürün Arama Gelişmiş + Filtre Ürün Arama
Muhasebe Entegrasyon (ops.) Muhasebe Entegrasyon (ops.) Muhasebe Entegrasyon (ops.)
Hızlı Alışveriş Hızlı Alışveriş Hızlı Alışveriş
acebook store (ops.) acebook store acebook store
Çoklu Fiyat Çoklu Fiyat Çoklu Fiyat
Mobil Ödeme Mobil Ödeme Mobil Ödeme
Promosyon Modülü (ops.) Promosyon Modülü (ops.) Promosyon Modülü
İndirim Çeki/ Kuponu İndirim Çeki/ Kuponu
360° Fotoğraf 360° Fotoğraf
Fırsat Sistemi Fırsat Sistemi
SEM & SEO Eğitim (3 saat) SEM & SEO Eğitim (3 saat)
Blog
Destek & Eğitim Destek & Eğitim Destek & Eğitim Destek & Eğitim
– Telefon Destek – Telefon Destek – Telefon Destek – Telefon Destek
– E-Destek – E-Destek – E-Destek – E-Destek
– Sınıf Eğitimi – Sınıf Eğitimi – Sınıf Eğitimi – Özel Eğitim

E-TİCARET PAKETLERİNİN GENEL ÖZELLİKLERİ

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER

Mango e-ticaret paketlerinde, bir e-ticaret sitesinde olması gereken bütün özellikler bütünleşik çözümler sunularak sizlere aktarılmaktadır. E-ticaret paketleri özel yazılım ve güvenlik önlemleri ile donatılarak en rahat ve kolay bir şekilde kullanımınız için hazırlanmıştır.

GÜVENLİ ALTYAPI

Mango sahip olduğu 29 farklı sunucu ile e-ticaret sitelerinizin güvenli bir şekilde barınabilmesi için Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı onaylı “Yer Sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Sunucularda saldırıların önlenebilmesi için Firewall, tehdit tespit ve engellenmesi için IPS / IDS istemleri ve verilerin periyodik olarak yedeklerinin alınabilmesi için RAID5 güvenlik önlemleri alınmaktadır. Ayrıca siteden ürün alacak olan müşterilerin güvenliklerini sağlayabilmek için, ödeme sayfalarında, 128bit SSL şifreleme sistemleri kullanılmaktadır.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Mango yazılımları, SEO analizi yapılarak arama motorlarında daha iyi yerlerde yer alabilmeniz için özel kodlamalar ile hazırlanmıştır. Akıllı linkleme ve özel SEO eklentisi sayesinde ürünlerinizin arama motorlarında daha rahat bir şekilde tanınması, verilecek olan eğitimler ile birlikte de üst sıralarda yer alabilmeniz için özel eğitimler verilmektedir.

GELİŞTİRİLEBİLİR ÖZEL TASARIM

Mango e-ticaret paketlerinde 500’ün üzerinde hazır tasarım bulunmaktadır. Dilerseniz bu hazır tasarımlardan bir tanesini seçebilir dilerseniz de geliştirilebilir tasarım özelliği ile kendi tasarımınızı oluşturabilirsiniz.

KULLANICI YÖNETİMİ

Sitenize dilediğiniz kadar kullanıcı tanımlayabilirsiniz, sizin dışınızda sitede görev yapacak olanlar için istediğiniz alanlara ulaşmalarını sağlayabilecek özel paneller açabilirsiniz, yetkilendirmeler ile sizin siteyi yönetecek olan adminler belirleyebilirsiniz.

GOOGLE BAZLI ÇALIŞMA

E-ticaret sitenizin açılması için alacağınız Mango e-ticaret paketleri ile birlikte Google’un kullanıcılarına sağlamış olduğu özel eklentileri de hazır kurulmuş bir şekilde sahip olabilirsiniz. Google analytics, Google sitemap ve diğer eklentilerin kurulumunu rahat ve kolay bir şekilde e-ticaret sitenize tanımlayabilirsiniz.

ÜRÜN YÖNETİMİ

E-ticaret sitenize ekleyeceğiniz ürünler üzerinde özel değişiklikler yapabilirsiniz. Ürünlerinizi detaylı bir şekilde ekleyebilir, ürün fiyatlarını ayrı ayrı belirleyerek bayiye veya müşteriye özel fiyatlar belirleyebilir, özel indirim, komisyon veya kampanya özelliklerinden de faydalanabilirsiniz.

3D SANAL POS KURULUMU

Sanal mağazanıza sorunsuz bir şekilde 3D sanal pos kurulumu yapabilirsiniz. Sadece sanal pos değil diğer bütün ödeme sistemlerinin de entegrasyonunu, özel paneller sayesinde sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanında anlaşma yapılan bankalardan da ücretsiz bir şekilde sanal pos desteği alabilirsiniz.

KARGO TAKİP ÖZELLİĞİ

Müşterilerinize ürün teslimi yapabilmek için kargo yöntemini kullamanız gerekmektedir. Teknolojinin gelişimine paralel olarak özel hazırlanmış online kargo takip özelliği sayesinde hangi müşterinizin ürününün nerede olduğunu saatlik olarak takip edebilirsiniz.

FACEBOOK STORE KULLANIMI

MANGO e-ticaret paketlerini kullanarak dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitesi olan Facebook üzerinde kendi sanal mağazanızı açabilirsiniz. Ürünlerinizi aynı özellik, aynı fotoğraf ve aynı fiyatlar ile bu sosyal paylaşım sitesi üzerinde açtığınız Facebook Store’a ekleyebilir ve satışlarınızı da kendi siteniz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Adana E ticaret Firmaları

adana e ticaret ve adana eticaret firmaları olarak mango tasarım büyük bir hizmet vermektedir.Bugüne kadar tüm yaptığımız e ticaret işlerinde öncü firma olmayı hedefledik.