fbpx

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web sitesi firmaların en çok tercih ettiği web sitesi türüdür. Firmaların logosu ile birlikte kurumsal kimliğini yansıtan ve kurum kültürüne uygun bir tasarımla hazırlanmalıdır. Kurumsal web sitesi için en önemli gerekliliklerden birisi firmanın ihtiyaçlarına yönelik özel kodlarla yazılmış ve özel tasarlanmış olmasıdır. Kurumsal web sitesi firmanızın çalışma prensiplerini, çalıştığı bölgeleri, değerlerini ön plana koyar. Misyon ve vizyonunuzu, sektör içindeki saygınlığınızı ortaya koyabildiğiniz bu tür web sitelerinde kurumunuzun tanınması ve analiz edilmesi çok önemlidir.

Mango Tasarım ekibi olarak öncelikle firmanızı tanımak için gerekli analizleri yapar, beklenti ve hedeflerinize yönelik planlar oluştururuz. Rakiplerinizin içinde daha görünür olmanız ve öne çıkmanız için sektörel rakip analizini de bu planlamaya dahil ederek firma prestijinizi arttırmayı hedefleriz. İhtiyaç halinde özgünlüğü ve yaratıcı tasarımları ile fark yaratan grafik tasarım ekibimiz ile birlikte kurum kültürünüze uygun logo tasarımları hazırlarız. Seçtiğiniz logodan hareketle tüm kurumsal kimlik tasarımınızı oluştururuz. Kurumsal web sitenizi firma değerlerini yansıtacak şekilde oluşturmak için bütün ekibimizle birlikte, sizlerle iletişimde olma gerekliliğinin bilinciyle hareket ederiz. Hem proje boyunca hem de proje bitimi sonrasında da etkileşimi devam ettirmeyi önemseriz.

Proje siparişinizde yer aldığı taktirde konusunda uzman ekibimiz tarafından içerik yönetim sistemi geliştirilir ve bu sistemin eğitimi tarafımızca verilir. Bu sayede web sitenizdeki tüm içerikleri sürükle bırak sistemi ile kendiniz oluşturabilirsiniz. İçerik yönetim sistemi ile oluşturulan bu sitelere dinamik site adını veriyoruz. Kurumsal web siteniz dinamik olduğunda sitenize kolayca resim, fotoğraf, video yükleyebilir, metinlerinizi ekleyebilir, dahası site tasarım düzenlerini kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Firmanızın kurumsal web sitesinin sabit içeriklere sahip olması durumunda ve zaman içerisinde güncel bilgilerin eklenme ihtiyacının olmaması ya da az olması halinde statik site ihtiyacınızı karşılamaya yetecektir. Ancak her zaman için içeriklerin güncellenmesi ve yenilenmesi bir web sitesinin hit alması ve ziyaretçilerinin artması için gerekli eylemler olduğu unutulmamalıdır. Statik olan bir sitede içerik güncelleme ve ekleme işlemlerinin ek maliyet içerdiği göz önünde bulundurulmalıdır.

Kurumsal Web Sitesi İşlevleri İçin Gereklilikler

Bir web sitesinin işlevlerini yerine getirebilmesi için tasarım süreçleri kadar, sitenin yayınlanmasından sonraki süreçler de önemlidir. Bunlardan birisi site içeriklerinin hazırlanmasıdır. Site içerikleri özgün tasarım ve metinlerden oluşmalı, seo tekniklerine uygun hazırlanmalıdır. Bu nedenle site içeriklerinin hazırlanması profesyonel bir çalışma gerektirir. Mark Bilişim ekibi olarak web site içerik yönetimi konusunda da hizmet vererek ziyaretçilerinize kaliteli bir içerik sunmanızı sağlıyoruz.

Sitenizin kaliteli içeriklere sahip olması durumunda sitenizin görünürlüğü artacaktır. Ancak hedeflediğiniz ziyaretçilerin sitenizden haberdar olması için devreye dijital reklamcılık girmelidir. Dijital reklamcılık, sosyal medya yönetimi ve internet reklamcılığını kapsamaktadır. Web sitenizin profesyonel bir şekilde yönetilen sosyal medya hesaplarına sahip olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra konusunda uzman ekibimizin de desteği ile Google AdWords ve Sosyal Medya Reklamları gibi bütçesini kendinizin belirleyebileceği uygun fiyatlı tanıtım araçlarını kullanmanız durumunda, web sitenizin arama motorlarında konumlanmasını garanti altına alabilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları

Kurumsal web sitesi fiyatları proje türlerine göre değişkenlik göstermektedir. Kurumsal web tasarım fiyatları hazır temaları kullanmayıp, tamamen firma ihtiyaçlarına yönelik çalıştığımız için sabit olmamaktadır. Uygun fiyatlı web tasarımları ve kurumsal web site fiyat teklifleri için bizimle iletişime geçin.

Kurumsal Web Tasarım firması

Mango web tasarım adanada faaliyet gösteren ve profesyonel ekibi ile siz değerli müşterilerini hizmet vermektedir.
Web tasarımı nedir? Sorusunun en temel karşılığı; herhangi bir marka ya da kurumun kurumsal kimliğinin tanıtılması ve yansıtılması faaliyetlerinin yapılabilmesi amacı ile yerel, ulusal ve küresel ölçekteki ağ ortamında yayınlanan online sistemlere web sitesi adı verilmektedir. Bu web sitelerinin oluşturulma süreçlerinde ise web tasarımı denir. Web sayfaları genel olarak metin, video, ses kaydı veya fotoğraf gibi görsel araçlar kullanılarak yapılmaktadır. Aynı sistem içerisindeki tüm web sayfalarının bir araya getirilmesi ile oluşan bütünle birlikte ise internet sitesi oluşmaktadır.

Kurumsal web sitesi tasarımı

Kurumsal web sitesi tasarımı olarak firmalar özgü tasarımlar sunuyoruz. Böylece firmanın istemiş olduğu e ticaret kurumsal tasarım veya kurumsal web sitesi tasarımı

Web Tasarımı Yaptırmanın Önemi

Günümüzde sanal dünyada yerini almayan hiçbir firmanın kendisini duyurabilme ve büyütülme şansı neredeyse yok denecek kadar azdır. Bundan dolayı bugün en küçük işletmelerden en büyük kurumsal firmalara kadar bütün ticari işletmeler bir web tasarımı hizmeti almaktadırlar. Web tasarımının firmalara sağlayacağı avantajlardan bazıları;
• Firma için müşterilerinin coğrafi uzaklıklarının önem ortadan kalkar
• Firma için olumlu bir imaj yaratır
• 7/24 e ticaret yöntemi ile satış yapılabilir
• Müşteriler için güven aşılar
• Profesyonel bir firma izlenimi yaratır

Mango tasarım ailesi olarak yaptığımız bütün işlerde müşterimizin isteği doğrultusunda en iyi projeleri çıkarmaya özen gösterdik adana web tasarım firması olarak bundan gurur duyduk

Her projemizde ayrı tasarımlar yaptık böylece kendi şablonlarımız oluşturduk.

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Mobil Uyumlu web Tasarımı Çok Beğeneceksiniz
Alışverişten, banka ödemelerine, döviz alım satımından, reklam ve tanıtım kampanyalarına kadar uzanan akıllı cep telefonu teknolojisi kullanımını deyim yerindeyse çok sevdik. Tabii bu durum internette belli bir disiplin işleyişine neden oldu ve mobil uyumlu site tasarımları artık çok daha büyük önem kazandı. Çünkü artık arama motorları da gelişen teknoloji karşısında pozisyon alarak mobil sayfalara, mobil cihazlarda öncelik vermeye başladı. Bu bir ticari firma açısından hayati önem arz ediyor ve bu avantajları göz önüne alındığında kazanç eksenli web sayfalarının böylesine bir fırsatı kaçırmayacağını düşünüyoruz. Tam bu noktada firmamızdan muhteşem görselliğinin yanı sıra profesyonel bir mobil uyumlu web sitesi tasarımını, gayet fiyat koşullarında satın alabileceğinizi aktarmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Mersin Web Tasarım Firmaları

Mersin web tasarımŞimdi artık modern koşullarda, aynı zamanda mobil uyumlu (olmazsa olmaz) profesyonel web tasarım nasıl olmalıdır? Sorusunun yanıtını arayamaya başlayabiliriz;

mersin firmlarına uygun En son sürüm HTML5 şablon sayfanızın modern görümü üzerinde çok etkili çözümler sunacaktır. Özellikle video gösterimleriniz için hayati öneme sahip olduğunu lütfen unutmayınız mersin web tasarım
CSS3 (görsel etkinlikler) ile son derece çarpıcı görsellerinizi ziyaretçilerinizle paylaşabileceksiniz
Script uygulamalarında esneklikler (otomatik E-Posta, Müşteri temsilcisi vs)
Kolayca içerik ekleme, güncelleme veya silme işlemi yapabileceğiniz Admin panel
Ziyaretçilerinizin sayfanızda rahatça dolaşabilmelerini sağlayan fonksiyonel Tema
İhtiyaç durumunda sitenizin güvenliğini sağlayacak SSL uygulamaları
Ziyaretçilerinizin sizinle iletişim kurabilmesine olanak sağlayacak diğer uygulamalar
Mobil uyumluluk algoritmaları
E-Ticaret
SEO optimizasyonu
Sitenizde gerektiğinde ilave kodlama desteği ve uygulama güncellemeleri
 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİ VE ADRESİMİZ

Merkez: Belediye evleri mh 84028 sk Real Yolu Üzeri Gülbahar Evleri K:1 N:1 Çukurova/ADANA

Telefon: 0 322 999 88 48

Telefon: 0 542 349 01 02

Email: info@mangotasarim.com

Neler Yapıyoruz

-uygun fiyata web tasarım

uygun fiyata web tasarım
profesyonel web sitesi yapan firmalar
adana web tasarım firmaları
mersin web tasarım firmaları
kurumsal site
web tasarım adana
web tasarım mersin
uygun web tasarım
gaziantep web tasarım firmaları
web yazılım firmaları adana
web yazılım firmaları
web tasarım ücretleri adana
web tasarım ücretleri
web sitesi kuran firmaları adana
web sitesi kuran firmaları
site kuran firmalar adana
site kuran firmalar
web tasarımı yapan şirketler adana
web tasarımı yapan şirketler
adana yazılım firmaları
web sitesi yapan firmalar adana
web sitesi yapan firmalar
ucuz web tasarım fiyatları adana
ucuz web tasarım fiyatları mersin
ucuz web tasarım fiyatları tarsus
adana web tasarım şirketleri
web yazılım şirketleri adana
web yazılım şirketleri
web yazılım şirketleri mersin
web yazılım şirketleri tarsus
web yazılım şirketleri hatay
web yazılım şirketleri osmaniye
site tasarım fiyatları
web yazılım şirketi adana
web yazılım şirketi
web tasarım firmaları mersin
kurumsal web tasarım firmaları adana
kurumsal web tasarım firmaları mersin
kurumsal web tasarım firmaları tarsus
internet sitesi yapanlar adana
web sitesi kuran firmalar adana
en iyi web sitesi yapan firmalar
web sitesi firmaları adana
web sitesi firmaları çukurova
web sitesi firmaları mersin
firma web sitesi
web tasarim firmalari
web tasarım firmaları adana
site yapan firmalar adana
site yapan firmaları
web tasarım satış siteleri
web sitesi yapan firmalar
istanbul-web sitesi yapan firmalar niğde
web sitesi yapan firmalar sarıçam
web tasarımı fiyatları
web tasarım şirketleri
yazilim firmasi adana
web tasarım şirket